Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
NATURA THERAPY ka nevoje për :
 
OPERATOR në CALL-CENTER
për shitje dhe kujdes ndaj klientit në qytetin e Prishtinës.
 
Përgjegjësitë dhe kushtet e punës:
• Prezantimi dhe shitja e produkteve dhe kujdesi ndaj klientit;
• Kandidatët me moshë nga 18 deri 55 vjeç ;
• Eksperienca e punës nuk është e obligueshme.
Kandidatët e përzgjedhur marrin trajnim falas.

Te interesuarit te dergojne mesazh ne inbox ose në emailin cvnaturatherapy@gmail.com 
 
Rrogë bazë + bonuse (arrihet paga deri në 600-700 euro)

Shikime 4,944
Kategoria Telekomunikim
Skadon 17/07/22 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management