Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Agjente e shitjes (5) F, Shpërndarës malli (5) M

City.sa
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kerkojme punetor ne keto kategori:

Agjente e shitjes 5 (F)

Shperndares malli 5 (M)

Për të marrë pjesë në konkurs duhet të keni :

  • Prej 20-40 vjet;
  • Mos të keni obligime të tjera përpos punës.

Çfarë ofrojmë ne:

  • Kontratë 1 Vjeçare me mundësi vazhdimi
  • Shtune/Diele PUSHIM.

__________________________________________________________

Të interesuarat të lajmërohen këtu:

049761608

049761601

049340000

Intervista mbahet cdo dite pune prej ores 9:00 deri ne oren 18:00

Lokacioni:

Zona Industriale Fushë Kosovë (Miradi e poshtme) 

https://goo.gl/maps/DfyekjXPtYGRNDRo9

_____________________________________________________

INFO Për Komaninë Tonë (City.Sa)

Kompani 21 vjeçare me më shumë se 1500 artikuj

Merremi Me prodhime Vendore Me më shumë se 1200 Produkte vendore të ndryshme 

https://www.instagram.com/bravogroup_official/?hl=en

Shikime 3,387
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/07/22 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management