Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Vende të lira pune

Inter Çadra
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Inter Çadra shpall konkurs per vende pune për

Montues të Çadrave

Kushtet e punes dhe pageses sipas marrëveshjes

Personi Kontaktues Ekrem Bajrami 044 504 904
pergosuntenda@gmail.com nese duhen informata shtese na kontaktoni.

Adresa: Lipjan, Kryqi i QMI-se afer Prishtina mall

Shikime 1,909
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 23/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Lipjan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management