Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Shofer Ambulantiv C, Shofer B dhe C, Asistente Administrative

Afri Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Afri Group hap konkurs per keto pozita:

  1. SHOFER AMBULATIV C  , e ka mallin me vete dhe ka me shpernda neper pika te caktuara
  2. SHOFER B DHE C , e ka mallin e ngarkuar dhe ka me shpernda ne pika
  3. Asistente Administrative , me ndihmes te fakturave , barazime 

Te gjithe kandidatet e interesuar mund te aplikojne permes emailit info@afrigroup.co apo permes numrit te kontaktit 049 877 990

Shikime 2,723
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 07/07/22 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management