Lierac Kosova

Përfaqësues/e Mjekësor/e dhe Marketingut

	 	 
Kompania dermokozmetike franceze LIERAC Paris me perfaqesi LIERAC KOSOVA , ne kuader te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te zgjeroje stafin me  punonjes te rinje ne lamine e perfaqesise mjekesore dhe marketingut:
 
Kandidatet duhet te plotesojne kushtet si me poshte:
1) Te jene te diplomuar ne nje nga lamite e mjeksise si mjeksi e pergjithshme,farmaci,infermieri,kimi apo marketing;
2) Te kene aftesi komunikuese dhe organizative;
3) Te posedojne patent shofer (e preferueshme, jo obligative); 
4) Eksperienca eshte avantazh per kandidatet qe e posedojne; 
5) Vetem kandidatet e perzgjedhur do ftohen ne interviste.
 
Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e email: lierac.kosovo@gmail.com
 
Shikime 4366
Kategoria Shëndetësi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC