Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

iOS Developers (Swift) + iOS Intern

Innovative Solutions SRL
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne Innovative Solutions jemi duke kërkuar iOS Developers (Swift).

Angazhimi lidhet me projekte të reja që ende nuk kanë filluar, kështu që është mundësi e mirë për ata që dëshirojnë që ta sfidojnë veten.

Ne ofrojmë ambient të mirë të punës, snacks, kontratë të rregullt pune, orar fleksibil, hybrid, dhe më e rëndesishmja ngritje profesionale që vjen nga angazhimi në projekte interesante ne tregun Europian (Aerospace & Defence, Fintech, Education, Science, Parental Control, Green Energy, Tailormade ERP etj).

Ne kërkojmë nga ju qe të keni të pakten 1 vit përvoje në teknologjite përkatese, iniciativë dhe shumë vullnet për punë. Ndërsa sa i perket pozitës Intern mjaftojnë vetem dy të fundit.

Të interesuarit mund të dergojnë CV tek erjon@innosolutions.io

Shikime 4,794
Kategoria Teknologji e Informacionit
Skadon 07/07/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management