Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
SH.P.K.YLLI BEC  eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise.
Te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone  ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura
 
4 AGJENTE SHITJES( FEMRA )PER PRISHTINE
4 AGJENTE SHITJES( FEMRA )PER GJAKOVE
1 DEPOIST PER PRISHTINË
 
PAGA FILLESTARE 400.00 EURO
 
DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN AGJENTE:
 
-Ruan kliente ekzistues dhe gjen kliente te ri
-Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve
 
KUALIFIKIMET 
 
-PATENT SHOFER KATEGORIA B,
-TI PERSHTATET ORARIT TE PUNES
-TE JETE E GATSHEM PER PUNE EKIPORE
 
PER POZITEN DEPOIST DUHET TE KETE PATENT SHOFER KATEGORIA C
 

                                HOTEL PASHTRIKU NE GJAKOVE
Hap konkurs : 
2 Mirembajtese
1 Shtepiak ose mirembajtes hotelit
2 Kamarier-e
1 Shankiste
1 Recepcioniste
 
Cv e juaja mund ti dergoni ne email adress: ylli_pashtriku@hotmail.com  apo te kontaktoni permes nr.tel ose viber +38343833320 : +38349507555

Shikime 4,530
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 06/07/22 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë, Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management