Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Interior Designer

Elba Shpk
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

049 505 472
elba.peje@gmail.com

Shikime 2,479
Kategoria Art dhe Kulturë
Skadon 06/07/22 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management