Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Client Support Representative - Serbo / Croatian Language

Fusion BPO Services
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Client Support Representative - Serbo / Croatian Language

Fusion BPO Services është në kërkim të folësve të gjuhës Serbo/ Kroate për tju bashkuar ekipës tonë të shërbimit ndaj klientëve! 

Kualifikimet:

  • Folës i gjuhës Serbo/ Kroate
  • Të jetë person komunikativ dhe i motivuar
  • Aftësi bazike në përdorimin e kompjuterit
  • Kandidatët me eksperiencë në fushën e telekomunikimit do të ken pëparësi

Kushtet:

  • Pagë e kënaqshme mujore 
  • Orar fleksibil me dy ditë pushim në javë
  • Kontratë pune
  • Mundësi shumë te mira për arritje në kompani

Nëse ju flisni gjuhën Serbo/ Kroate dhe jeni në kërkim të një vendi të sigurtë të punës me pagë të lartë, APLIKO tani për pozitën Customer Service Representative duke derguar CV-në në: 

Kosovo.hiring@fusionbposervices.com

Shikime 2,914
Kategoria Telekomunikim
Skadon 06/07/22 (7 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management