Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Fast Food & Pizzeria 004 shpall konkurs për 6 vende të lira pune, me orar të plotë dhe gjysëm orari.

Kërkohen: 

  • Kamarier/e (2),
  • Kuzhinier/e ose Skarist/e,
  • Enë Larëse,
  • Ndihmës kamarier (2) gjysëm orari (4orë).

Paga mbi mesataren e tregut, dita e diel pushim, pushim veror dhe dimëror nga 6 ditë pune.

Të gjithë të interesuarit të lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10:00 - 16:00  në numrin e telefonit:

Nr tel: 049 45 56 56 ose 049 600 766 , ose ne facebook Fast Food 004
https://www.facebook.com/FF004/

Shikime 1,804
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/07/22 (5 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management