Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 43 dyqane në territorin e Kosovës me  qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që t’i bashkangjiteni familjes tonë.

POZITAT:

  • Arkëtar/e
  • Sektorist/e
  • Shitës/e
  • Kamarier/e
  • Mirëmbajtës/e
  • Punëtor/e në Food Service

ORARI: Orar të Plotë; Gjysmë Orar; Punë Sezonale;

LOKACIONI: Prishtinë

Pozitat e hapura më lartë ofrohen me orar të plotë, gjysmë orar dhe mundësi për punë sezonale, ku të gjithë të interesuarit duhet të e specifikojnë gjatë aplikimit duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com

Konkursi do të jetë i hapur deri më 01 Korrik 2022.

Shikime 4,695
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 01/07/22 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management