Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Lokacioni: Ulqin, Mali i Zi
Plazhi & Restaurant TONI GRILL shpallë konkurs për këto pozita:
• Pizzaman
• Kamarier/e
• Ndihmës Kuzhiner/e
• Puntorë/e për Plazhë
Kualifikimet e kërkuara per keto pozita jane:
• Përvojë parakprake e punës në Gastronomi
• Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese.
• Të ketë aftësi të mira organizative
Ne ofrojmë
• Akomodim dhe Transporti i sigurar nga Punedhenesi
• Pagese konkurruese bazuar në experience dhe aftësi
Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit
+38269532020 (Viber) ose të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail:
beach.tonigrill@gmail.com

Shikime 2,070
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 30/06/22 (1 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management