Eagle's Group

Agjent/e në terren (40), Telefoniste (5)

	 	 
Kompania INOVATIVE "EAGLE'S GROUP"SH.P.K., përveç kompanisë Gjermane "PRO -AQUA" tash e tutje edhe me përfaqësi të re nga Austria "THERMO STAR" me versionin më të ri në BOTË ECOLOGICAL.
 
Shpallë 45 vende të lira pune në këto Pozita.
 
VËREJTJE: (NUK KËRKOHET PËRVOJË PUNE)
 
Telefoniste: (5 vende të lira pune).
 
Kualifikimet:
*Kërkohet mosha 18-30 .
*Të jetë komunikative.
*Të jetë e gatshme të punoj nën presion dhe punë ekipore.
 
Kushtet:
*Pagë fixe mujore.
*Bonus shtesë në çdo termin të caktuar.
*Bonus shtesë në çdo shitje nga ana e Agjentëve në Terren.
*Bonuse tjera javore , mujore dhe vjetore.
*Udhëtime seminarike jashtë vendit.
*Trajnime nga Specialist vendor dhe të huaj.
 
Agjentë/e në teren: (40 vende të lira pune)
 
Kualifikimet:
*Mosha 19-35.
*Të ketë P.SH. kateg. "B".
*Preferohet të ketë veturë personale ( shpenzimet dhe amortizimi kompenzohet nga kompania).
*Aplikantët në çift kanë përparsi në përzgjedhje.
 
Kushtet:
*Pagë fixe mujore:
*Pagesë shtesë çdo termin të mbajtur panvarsisht rezultatit.
*Pagesë shtesë në çdo kontratë të realizuar.
*Bonuse javore,mujore dhe vjetore.
*Shpërblime të ndryshme për punëtorët e dalluar.
*Udhëtime seminarike jashtë vendit.
*Trajnime nga Specialist vendor dhe të huaj.
 
Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre në email adresen: eaglesgroupks@gmail.com ose dergoni sms në tel & viber: 045/900045.
 
Zyret tona gjenden në rrugën "B" 60 metra nga Banesat e Bardha ngjit me pompën e derivateve "SHELL PETROLL".
 
Mbrenda pak ditëve të gjithë aplikantet do jenë të kontaktuar nga ana jonë.
 
Stafi i EAGLE'S GROUP ju uron SUKSESE!
 
Shikime 7522
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC
Copyright © 2019 - KosovaJob LLC