Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shitëse e Biletave (3)

6D Cinema
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kompania: Galaxy&6Stars
Aktiviteti: CINEMA 6D
Vendi i punës: CINEMA 6D
 

 Shitëse e biletave për kinema 6D

Vende të lira pune: 3
 
Gjinija: F
 
Mosha: 18-30
 
Përvojë pune: Jo e domosdoshme
 
Orari i punës: e Marte-Diele (dita e Hene pushim)
 
Kohezgjatja e orarit :5orë e 30min
 
Qyteti: Skenderaj
 
Adrssa: Sheshi Adem Jashari
 
Kontakt: 044 636 686
 

Shikime 2,667
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 30/06/22 (3 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Skënderaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management