Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Taunita fish, RESTORAN PESHKU në Dragodan, hapë konkurs për:


1 Arkatar/Arkatare me përvojë pune


Dergo CV-ne ne viber ne numrin +38349198962

Shikime 1,643
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 29/06/22 (2 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management