Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shankiste, Arkatare, Hamburgeriste, Enëlarëse, Kamarier/e

Heb's
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

HEBS hap konkurs per keto pozita:

  1. Shankiste
  2. Arkatare
  3. Hamburgeriste
  4. Enelarese
  5. Kamarier/e

Lokacioni: Ring Mall dhe Village, Ferizaj

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne permes numrit te telefonit 049 603 864

Inkurajohen te aplikojne edhe ata persona qe nuk kane fare pervoje pune.

Shikime 3,099
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 29/06/22 (Skadon: SOT)
Orari Full Time
Lokacioni Ferizaj
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management