Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier (2)

Mantro Caffe
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

M A N T R O 

Shpall Konkurs per: 

  1. Kamarier (2 vende)

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune si kamarier,
  • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar,
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr: tel apo viber: +383 49 726 282

Shikime 2,573
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management