Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Keni dëshirë të punoni në një ambient dinamik? Atëherë bëhuni pjesë e ekipes sonë në Gusto Cafe:

Gusto "Rruga B" Prishtinë:

 • Kamarier/e (3)
 • Hostess
 • Mirembajtës/e

Gusto "Sheshi Zahir Pajaziti" Prishtinë:

 • Kamarier/e (3)
 • Hostess
 • Mirembajtës/e

Bonnard Factory "Graqanic, Preoc lagjja tek rrethi i Marigones" 

 • Mjeshter Chocolate
 • Mirëmbajtjes/e

Gusto "The village" Ferizaj

 • Hostess
 • Mirëmbajtës/e

Gusto "Bulevardi Adem Jashari" Mitrovice

 • Menaxher
 • Hostess
 • Mirëmbajtës\e

Gjithqka që ju duhet të ofroni është:
-Energji pozitive 
-Shkathtësi organizative 
-Vetinicativë
-Të gatshëm të punoni me standarde dhe rregulla të një kompanie me rregulla nderkombëtare
-Të punoni në ekip

Cfare ofrojmë:

-Kushtet e punës sipas ligjeve të Kosovës në fuqi 
-Mundesi avansimi në karrierë
Trajnime profesionale 
-Shërbime shtesë nga kompania .

CV-të duhet të dërgohen në email adresën: gustocoffee.hr@gmail.com,ose në  Tel: 044-626-700
Preferohet që bashkë me CV-në të dërgohet edhe një fotografi elektronike e portretit.
Vetëm kandidatët e përzgjedhur  do të kontaktohen.

Shikime 2,772
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management