Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shpërndarës me Skuter- Delivery

Pasta Fasta
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Shperndares me skuter - Delivery 

Pergjegjesite :
  • Shperndarje e ushqimit me skuter me korrektesi.
  • Miresjellje me klientet.
  • Mirembajtje dhe kujdes ndaj ambientit te punes.
  • Shkathtesi dhe fleksibilitet gjate orarit te punes.
 
Orari nje jave paradite dhe java tjeter pasdite.
Nje dite e javes pushim.
Me kontrate pune.
Paga startuese 380€ bruto.
 
Per aplikim ne numrin +38349430113.
 

Shikime 1,957
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 25/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management