Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Pozita e punës: 

VOZITËS I AUTOBOTIT (kategoria C per Kosove – 1 vend)

VOZITËS I KAMIONIT ME CISTERNË (kategoria CE per Kosovë dhe jashtë vendit –2 vende)

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV-të dhe kopjen e dokumentave te kerkuara në zyret e AL-Petrol në Miradi e Ulët , Fushë Kosovë ose ne email hr@euroshell-ks.com

Dokumentat e nevojshme për aplikim:

  1. Patente shoferin (kategorin C dhe CE - valide),
  2. ADR (valide)
  3. Certifikaten e mjekut (valide)
  4. Pasaporten (valide)
  5. Certifikaten CPC (e preferuar)
  6. Dokumentin që nuk jeni nen hetime(obligative)

APLIKIMI DUHET TE BEHET ONLINE DUKE DERGUAR:

CV-NE TUAJ PERMES E-MAIL TEK: hr@euroshell-ks.com

NE SUBJEKT TE SHENOHET POZITA PER TE CILEN APLIKONI.

INFORMATA SHTESE PREJ ORES 08:00-16:00 TEL: +383 49 940 014

Shikime 1,957
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 25/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management