Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Monaco Lounge hap konkurs për këto pozita:

  1. Shankist/e
  2. Ndihmes shankist/e
  3. Kamarier/e
  4. Kuzhinier/e

Lokacioni: Prishtinë tek New Born

Të gjithë të interesuarit mund të kontaktojnë në numrin +38349925274

Për poziten e kamarierave dhe ndihmës shankistit nuk kërkohet përvoja e punes. 

Shikime 1,961
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 26/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management