Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Pranues Parkingu (2)

Sixt Rent a Car
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Sixt Rent a Car me adresë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës shpall konkurs për:

 • 2x Pranues Parkingu

Detyrat:

 • Pranimi dhe dorezimi i veturave tek klientet
 • Kontrollimi I automjeteve per kualitet te pasteris para dorzimit tek Klienti

Kushtet per aplikim:

 • Pervoje pune ne sektorin e shërbimeve me klient
 • Posedimi i patente shoferit – kategoria B
 • Aftesi pune ekipore dhe aftesi te mira komunikuese.

Benefitet:

 • Kontrate pune sipas ligjeve ne fuqi.
 • Pagesa permes Bankes
 • Pagesa e kontributeve sipas ligjeve ne fuqi
 • Paga Bruto 328.00 EUR + ushqimi
 • Inkurajohen të gjithë kandidatët e interesuar të cilët i plotësojnë kushtet e cekura më lartë të aplikojnë duke dërguar CV-te e tyre email adresen agskosovo@gmail.com ose te kontaktojne ne nr:
  045 121 001.

Afati i dorëzimit të CV është data 25.06.2022

Shikime 2,033
Kategoria Transport, Logjistikë
Skadon 25/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management