Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shankist/e

383 House
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

383 HOUSE hap konkurs pune për pozitën e Shankistit/es!

Në 383 HOUSE kemi hapur dyert për anëtarë të ri të familjes sonë si Shankist/e, vend ky që ofron rehati dhe shërbim kualitativ për të gjithë klientet, me ushqime dhe pije të përgatitura me plot finesë dhe dashuri!

Kualifikimet:

  • Përvoje pune 

  • Përgjegjësi në punë;

  • Aftësi të punës nën presion;

  • Aftësi për punë ekipore;

Aplikoni duke na kontaktuar në rrjetet tona sociale apo në +383 46 383 383

Shikime 1,824
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 24/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management