Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shankist, Kamariera (2), Kuzhinier/e, Ndihmës Kuzhinier/e

Publico
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

PUBLICO Restaurant hap konkurse për vende të reja pune!

PUBLICO Restaurant është vendi ku kombinohen ushqimet e freskëta, shijet perfekte, ambient i ngrohtë, dhe stafi profesional.

PUBLICO me lokacion në Prishtinë është në kërkim të:

1 Shankist

2 Kamariera

1 Kuzhinier/e

1 Ndihmës Kuzhinier/e

Për pozitat e lartëcekura rroga fillon nga 450 EUR, me orar të plotë.

Në qoftë se jeni të interesuar për ndonjë nga pozitat e lartcekura, na kontaktoni në
+383 45 666 669

 

Shikime 1,956
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 24/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management