Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Ekonomiste

As Group
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

AS GROUP OFRON MUNDËSI PUNËSIMI 

AS GROUP është kompani që bën shitjen e të gjitha brendeve prestigjioze të disqeve dhe gomave të veturës. Të gjithë të interesuarit që duan të jenë pjesë e ekipes sonë, ftohen të aplikojnë për pozitën : Ekonomiste/ Femër 

Detyrat kryesore:

* Mban përgjegjësi për shitjen e mallit për të cilin punon në bazë të planit të caktuar nga udhëheqësi;

* Mban evidenca financiare ditore për vlerën e mallit të shitur në terenin përkatës;

Kualifikimet e kërkuara:

* Kandidatët duhet të kenë të paktën të përfunduar shkollën e mesme (kualifikimi universitar është përparësi);

* Të ketë minimalisht 1 vit përvojë në të njëjtin profil pune ;

* Aftësi të shkëlqyera të shitjes dhe negocimit;

* Aftësi të shkëlqyer komunikuese dhe aftësi për të punuar në ekip;

* Njohuri elementare/bazike te gjuhës angleze;

  • Njohuri bazike të kompjuterit (Word Office & Excel Office)

    Konkursi eshte i hapur CV mund te naj dergoni në
    email : asgroupshpk20@gmail.com
    Numri kontaktues : 044535141
  • Qagllavice/Prishtine
  • Orari prej 08:00-18:00

Shikime 2,290
Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 14/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management