Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

4G LLC shpall konkurs për:

  • Shitëse (me përvojë) në dyqan të veshjeve për femra

Orari: 8 ore në ditë

Të interesuarit mund të dergojnë CV-në në Dyqan i cili gjindet tek Rruga Garibaldi Prishtinë,ose ta dergojnë në instagram:https://instagram.com/4gstyle?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Shikime 2,711
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 24/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management