Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Vende të lira pune

Shpija e Kalter
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Vendi më i ri në zemër të qytetit bukur të Prizrenit ju fton të bëheni pjesë saj. Një restaurant i ri me koncept të veqantë.

Restaurant Shpija e Kaltër shpall konkurs pune.

Kamarier/e 
Kuzhinier/e
Shankist/e
Pastruese
Pizzaman

Kushtet:

  • Përvoja paraprake e punës,
  • Vullneti për punë ekipore,
  • Njohja e Gjuhëve te huaja,
  • Komunikimi dhe Mirësjellja janë përparësi për secilin aplikant.

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail : shpijaekalter@gmail.com

Shikime 2,561
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 23/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management