Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjent/e i/e Shitjes (2), Shofer/e (2)

Autopasion
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Autopasion Shpk është kompani lider e shitjes me shumicë në sektorit e Autopjesë, Goma, Vajra dhe Bateri me brendet më të mëdha europiane. Operojmë në Kosovë dhe Shqipëri, gjithashtu me degët tona në disa qytete kryesore në të dyja shtetet.

Autopasion Shpk shpallë vende të lira Pune:

POZITA:  

AGJENT/E SHITJE – Prizren (2)
SHOFER/E – Prizren (2)

Kualifikimet e kërkuara: 

  • Të ketë të përfunduar shkollën e mesme;
  • Të ketë përvojë në shitje;
  • Të ketë integritet personal;
  • Aftësi që t’i përshtatet dinamikës dhe mënyrës së punës;
  • Shkathtësi komunikuese;
  • I/e gatshëm që të punoj si pjesë e ekipit;
  • I/e gatshëm të punoj nën presion të punës;
  • Të jetë fleksibil/e
  • Të jetë banor i qytetit të Prizrenit
  • Mosha e pranueshme nën moshën 35 vjeç

Ofrohet: 
Kushte të mira pune si dhe kontratë afatgjate.

Orari i punës: 

E hënë – E shtunë, prej orës 08:00 – 16:30

Nëse po kërkoni një sfidë të re ose dëshironi të fitoni përvojë të re, ju lutemi na kontaktoni.

Aplikoni duke dërguar CV-në tuaj ne email: apliko@hotmail.com

Ju lutemi të cekni në subjekt pozitën dhe lokacionin për të cilën aplikoni

Gjithashtu, dërgoni CV-në me fotografi, apliakcionet tjera nuk pranohen.

Shikime 1,888
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 22/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prizren
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management