Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Hotel Seraphine Plaza shpall konkurs pune per:

Recepsioniste

Kualifikimet:

  • Eksperiencë e shkëlqyer në shërbim klienti dhe shitje
  • Kërkohet rrjedhshmëri në gjuhën angleze në të shkruar dhe në të folur
  • Aftësi të shkëlqyera organizative, ndërpërsonale dhe administrative.
  • Aftësi në paketat MS Office.
  • Zotësi për t’u përqendruar në nevojat e klientit, aftësi për të qendruar i qetë dhe i sjellshëm gjatë gjithë kohës.

Nëse jeni të interesuar, ju lutem dergoni CV-në tuaj të bashkangjitur me foto  në email: info@seraphineplaza.com

Shikime 1,106
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 18/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management