Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Kamarier/e, Barist, Ndihmës/e Kuzhinier/e, Enëlarëse

Sophie Caffe & Snacks
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SOPHIE caffe&snacks ofron pune per punetor/e.

Ndaj kerkon te beje pjese te familjes te rinje ne pozicionet e punes:

 1. Kamarier/e
 2. Barist
 3. Ndihmes/e kuzhinier/e
 4. Enëlarëse

Te dhenat dhe kriteret

 • Mundesi rritje profesionale,
 • Stafi trajnohet nga kompania,
 • Paga e arsyeshme dhe ne varesi te nivelit profesional,
 • Orari i punes 8 ore ne dite me nderrime,
 • Ofrohen edhe aktivitete sezonale jashte qytetit ne pikat e tjera te kompanise,
 • Mosha e preferuar +20vjeç,
 • Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj,
 • Personat me eksperience kane avantazh,

Per me shume infomrmacione dhe per nje interviste dergoni CV-te ne email Dajanashkembi@yahoo.com apo mund te na kontaktoni ne numer tel 049554900 ose whatsaap.

Adresa e dy pikave

 1. RoyalMall Rruga B ne Prishtine
 2. Qender 1 Rruga Luan Haradinaj perballe Policise

Shikime 537
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 17/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management