Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

XYZ shpall konkurs për këto pozita pune:

  • 2X Graphic Designer
  • 1X Graphic Designer Intern
  • 1X Social Media Specialist
  • 1X Digital Marketing Manager
  • 2X Project Manager 
  • 2X Project Assistant 
  • 1X Account Manager

CV dhe materialet mbështetëse (portfolio) dergoni ne
info@xyz-ks.com

Shikime 4,375
Kategoria Marketing, Reklamim & PR
Skadon 16/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management