Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjent/e të shitjes

Nature Medicine
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Nature Medicine  Shpall Konkurs per 35 Agjent/e të shitjes per Teritorin e Gjilanit me rrethin Kamenicë, Viti etj

Kompania ofron:

  • Kushte te mira te punes paga me standarde Europiane
  • Paga Bazë 650€ plus Bonuse
  • Udhëtime Seminarike jashtë vendit

Kushtet te cilat duhet ti plotësoj aplikuesi;

  • Të ketë veturë personale apo ne shfrytëzim 
  • Të posedoj patentë shofer kategorinë B
  • Të jetë person komunikativ dhe i shkathët
  • Qiftet kane perparsi (mashkull femer ,burre grua ,shok shoqe)

Te gjithe te interesuarit te aplikojnë në këtë adresë gezimi70@hotmail.com apo ne numrat e telefonit 049/645/762 dhe 044/173/990 .Telefonatat pranohen nga ora 10:00 deri ne ora 16:30.
Vetem kandidatet e perzgjedhur do te ftohen per intervist

Shikime 1,155
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 15/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan, Viti
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management