Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Sales Representative

Go Shipping Kosovo
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania jone GO SHIPPING KOSOVO LLC cdo dite e me shume po rritet, andaj kemi nevoje qe ekipit tone t’i shtohet edhe nje person i kualifikuar ne departamentin e shitjes :

Pozita: Sales Representative 

Kushtet: 

  • Njohja e gjuhes Angleze
  • Pervoje minimum 2 vjet ne sherbim te transportit nderkombetar te mallrave
  • Aftesi te shkelqyeshme ne komunikim
  • Aftesi per te permbushur dhe tejkaluar target shitjet
  • Aftesi te shkelqyeshme ne menaxhimin e kohes dhe percaktimin e prioriteteve
  • Aftesi baze kompjuterike

Ju lutem dergoni CV-te ne emailat e me poshtem; 
v.sojeva@goshipping.eu
s.orfanidis@goshipping.gr

Shikime 879
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 10/06/22 (18 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management