Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania për qera-dhënie të veturave “Enterprise’, e kontraktuar me franshizë nga salloni i automobilave “Auto Sherreti”, shpall konkurs për pozitën :


Pozita e pun
ës: Administratë / Shitje (1)
Vendi: Airoporti i Prishtinës, “Adem Jashari”.

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Dhënia e veturave me qera
  • Kryerja e shërbimeve sipas rregullave të menaxhmentit
  • Krijimi dhe mbajtja e raporteve efektive me klientët aktual dhe potencial

Kushtet:

  • Njohja e gjuhës angleze është e obliguar
  • Njohja e pakos Microsoft Office
  • Aftësi të mira analitike dhe komunikuese
  • E vetë-motivuar në punë

Mirëpresim të gjithë kandidatët e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (CV dhe referencat), në e-mail adresen: info@sherretirent.com

Afati i fundit për aplikim : 31.05.2022

Shikime 1,494
Kategoria Administratë
Skadon 31/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management