Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-në ne emailin: hr@super-viva.com

Shikime 1,228
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 09/06/22 (15 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management