Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Asistent/e i/e Financave

Asgeto
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Kompania “ASGETO” Shpk, shpall

Konkurs për pozitën:

ASISTENT/E I/E FINANCAVE

Ne ofrojmë kushte të shkëlqyera, me pagë konkuruese në treg dhe me mundësi avancimi

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV në e-mail adresën:

jehona.gashi@asgeto.com  deri më datë 20.05.2022.

Vetëm kandidatët që i plotësojnë kriteret e do të ftohen për intervistë.

Lokacioni: magjistralja Prishtine-Ferizaj, km 15

Shikime 1,255
Kategoria Ekonomi, Financë, Kontabilitet
Skadon 20/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management