Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Vende të lira pune (53) (Kosovë, Maqedoni, Shqipëri)

ECOINN
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

NE PO RRITEMI, BËHU PJESË E JONA!

"Ecoingroup" me përfaqesi nga: Amerika , Austria , Izraeli e Turqia në sektoret e Shëndetit e Bukurisë shpallim konkurs në të gjjtha qytetet e Kosovës , Maqedonisë dhe Shqiperisë për këto pozita:

VOZITËS I KATEGORISË "B" (20)
Promotere (20)
Telefoniste në gjuhën shqipe (3)
Instruktore për klientat egzistues (2)
Konsulente online për rekrutat e ri (5)
Pastrues/e (3)

OFROJMË:

  • PREGADITJE PROFESIONALE.
  • AMBIENT MOTIVUES PUNE.

TE ARDHURAT MUJORE :

"Ndikon edhe pozita e punes"

  • Më pak se 1 vit 350€ - 850€,
  • 1 deri 3 vite 850€-2000€,
  • 3 vite e me shumë 2000€ plus,

Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë menjëherë ne nr. e tel-vibe 046/399 999

VREJTJE:

Nuk kërkohet përvoje pune , orari i mundur edhe PART TIME ose SEZONAL

PUNËSIM I MENJËHERSHËM.

Shikime 5,940
Kategoria Punë të Përgjithshme
Skadon 08/06/22 (16 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management