Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjent të shitjes

Travel the World
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
KOMPANIA TRAVEL THE WORLD ESHTE ME SELI TANI EDHE NE PRISHTINE E MBI 7 VENDE TE NDRYSHME NE KOSOVË DHE NE RAJON TU FILLU NGA SHQIPERIA, MAQEDONIA, MALI I ZI.
 
SI KOMPANI KEMI PRODUKTE NE SHITJE QE KANE TE BEJNE ME PASTRIMIN E AJRIT PASI BOTA SOT KA NEVOJE MË SHUME SE ASNJEHERE PER KETE, PRANDAJ TE GJITHE MINISTRITE MBARE BOTEN KANE VENDOSUR KETE PRODUKT UNIK QE KEMI FATIN TE PREZENTOJME EDHE NE KOSOVE.
 
MBI KETE BAZE, NE KERKOJME BASHKEPUNTOR TE INTERSUAR QE TE BEJNE ME TE MIREN PER VETEN E TYRE DHE NJEHERIT KOMPANIA TE JU SHEF HAJRIN.
 
ORARI I PUNES ESHTE I VEQANTE, VETEM 3 ORE NE DITE PUNE DHE PER ME TEPER MARRIM NE KOMPANI EDHE BASHKEPUNTOR ME GJYSEM ORARI PUNE.
 
NUK KA RENDESI NESE JENI AKTIV EDHE NE NDONJE PUNE TJETER SEPSE KEMI MUNDESI NEGOCIATA PER ORAR AKOMA ME TE SHKURTE.
 
KE MUNDESI TE NDRYSHOSH JETEN TENDE DHE TE NJERZVE QE TE RRETHOJNE PAGESAT JANE ME STANDART EVROPIAN, RROGE BAZE OSE MUND TE ZGJEDHNI PERQINDJE KJO MBETET NE DESHIREN TENDE.
 
RROGA MINIMALE ESHTE 500+ ANDAJ KE ZEMER DHE APLIKO. KOMPANIA KA SHUMCKA TE MIRE MBI TE GJITHA BREDHE NE GJITHE BOTEN PRANDAJ EDHE KA KETE EMER.
 
CDO 3 MUAJ KEMI SEMINAR REGJIONAL DHE CDO 6 MUAJ SEMINAR INTERNACIONAL. FITO DHE SHETIT BOTEN ME KOLEKTIV TE JASHTEZAKONSHEM.
 
KRITERET E PUNES JANE:
  • TE KENI SE PAKU SHKOLLEN TE MESME TE KRYER
  • TE KENI VETURE PERSONALE BEN EDHE E FAMILJES QE MUNDESH ME SHFRYTZU VETEM MBAS DITE NGA ORA 17:00 DERI NE ORA 20:00,
  • PATENT SHOFER KATEGORIA B
  • QIFTET KANE ME SHUME PERPARESI BURRE-GRUA, VËLLA- MOTER, ETJ.
 
SUKSESE GJITHVE JUVE QE DO APLIKONI, ORARI PER KONTAKT 11:00 DERI NE 15:00
 
Emaili per aplikim: germancompany63@gmail.com
 
NUMRI PER APLIKIM: +38349272886

Shikime 1,114
Kategoria Retail dhe Distribuim
Skadon 08/06/22 (14 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management