Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

.NET, React Native, iOS Swift

Innovative Solutions SRL
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Ne Innovative Solutions jemi duke kerkuar developers te profilit:

.NET
React Native
iOS Swift

Ofrojme:

  • ambient te mire punues,
  • snacks,
  • kontrate te rregullt pune,
  • orar fleksibil,
  • hybrid,
  • dhe me e rendesishmja ngritje profesionale qe vjen nga angazhimi ne projekte interesante ne tregun Europian (Aerospace & Defence, Fintech, Education, Science, Parental Control, Green Energy, Tailormade ERP etj).

Angazhimi lidhet me projekte te reja qe ende nuk kane fillu, keshtu qe eshte mundesi e mire per ata qe deshirojne me sfidu veten.

Kerkojme nga ju qe te keni te pakten +1 vjet pervoje ne teknologjite perkatese, iniciative dhe shum vullnete per pune.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne erjon@innosolutions.io

 

Shikime 894
Kategoria Teknologji, Programim, Zhvillim
Skadon 05/06/22 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management