Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjente Telefonike të Gjuhës Shqipe (15)

iSocium
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Ne po të kërkojme ty!

Jemi në kërkim të 15 Agjenteve Telefonike te gjuhës Shqipe!

Nese jeni miqësore, fleksibël dhe e besueshme atëherë ne kemi nevojë per TY.

Ne te ofrojmë:
  • Pagë Fikse 500 E,
  • Një vend pune të sigurtë,
  • Me një orar pune vetëm 6 orë efektive,
  • Nje vend i ngrohtë me super ekip,
  • Përparësi kanë personat që kanë pervojë pune në Call Center
Na kontaktoni ne:
049-432-141
046-999-991
 
Adresa: Rr. Muharrem Fejza (Tek British School)
 
Afati i fundit per aplikim: 05 Qershor, 2022
 
 

Shikime 2,531
Kategoria Telekomunikim
Skadon 18/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management