Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Delivery (1), Ndihmës Kuzhinier (2)

URBANO Food & Drinks
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Urbano Food and Coffee shpallë konkurs për:

  • Delivery- pervoje pune ne vozitje me veture dhe skuter elektrik (1)
  • Ndihmës kuzhinier- pervoj pune ne skare dhe pizza (2)

Të interesuarit mund të na kontaktojne ne kete numer: 044-303-044

Shikime 811
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 05/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management