Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Agjent/e i/e Thirrjeve me Gjuhë Gjermane

Elcom
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Kompania jone ofron 5 vende te punes 
me ambient komod dhe kolektiv pune te motivuar 
jemi te hapur per te gjith ju qe jeni te interesuar dhe e keni te pervetesuar Gjuhen Gjermane.
Ne ju presim duar hapur.
 
Kushtet e kerkuara per aplikim 
  • Njohuri te Gjuhes Gjermane minimum B2 
  • Ambicioz dhe i motivuar per pune
  • Mbi moshen 18 vjet 
  • Bindje per pune afatgjate 

Kandidatet e interesuar te lajmerohen ne: +383 48 789 900 apo ne email: info@elcomgroup.ch 

Shikime 587
Kategoria Telekomunikim
Skadon 04/06/22 (12 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management