Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Shankiste (Prishtinë, Shesh, Ulpianë, Rruga B, Fushë Kosovë)

Pasta Fasta
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

SHANKISTE - Prishtine / Shesh / Ulpiane / Rruga B / FusheKosove 

Pergjegjesite:

  • Pergatitje dhe sherbim i pastave ne menyre korrekte ne baze te trajnimit te bere.
  • Miresjellje me klientet.
  • Mirembajtje e vendit te punes.
  • Shkathtesi, fleksibilitet gjate orarit te punes.

Orari nje jave paradite 8:00-16:00 , dhe java tjeter pasdite 16:00-00:00.

Per aplikim ne numrin: 049430113

Shikime 736
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 04/06/22 (12 ditë)
Orari Full Time
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management