Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Menaxher/e Restauranti, Kamarier/e, Shankist/e

The Box
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

The Box shpallë konkurs për: 

Menaxher/e Restoranti
Kamarier/e
Shankist/e 

-Përvoja paraprake e punës,
-Vullneti për punë ekipore,
-Njohja e Gjuhëve te huaja,
-Komunikimi dhe Mirësjellja janë përparësi

Të gjithë të interesuarit duhet të kenë përvojë pune.

Të interesuarit të lajmrohen në numer tel: +38348777724 ose ne email-in: info@theboxbistro.com

Prishtinë, Blloku BK2, Dardani, Nr.1

Qyteti : Prishtinë, Kosovë

Shikime 366
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 03/06/22 (9 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management