Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Punëtor/e për Dhurata të Personalizuara (4)

Zhabari Print
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Zhabari Print SHPK  është kompani lider me rrjetin më të madh të dyqaneve të printimit dhe shitjes me pakicë në lëmin e printimit dhe shtypit. Momentalisht kompania "Zhabari Print  Shpk" zhvillon aktivitetin e saj në 6 pika të shitjes në qytete të ndryshme të Kosovës si në: Prishtinë, Prizren, Mitrovicë, Ferizaj dhe Gjilan.  


Zhabari Print kërkon të rekrutojë 4 punëtor djemë dhe vajza në Prishtine në qendrën tregtare Albi Mall me orar të plotë: 
Mosha 18-30 vjeç.


Detyrat dhe përgjegjësitë: 
-Të jetë i gatshëm për punë ekipore.   
-T’i përshtatet orarit fleksibil të punës (paradite dhe pasdite).   
-Të ketë qasje me përgjegjësi dhe përkushtim në punë.   

Përfitimet tuaja nga punësimi tek kompania Zhabari Print:   
-Trajtimi i dinjitetshëm dhe trajnimi i vazhdueshëm   
-Avancimi i metodologjisë së punës   
-Vend pune të sigurtë   
-Zhvillim dhe rritje profesionale të karrierës tuaj   
 
Të interesuarit të kontaktojnë në emailin tonë zhabarialbi@gmail.com ose në viber +383 49 608 706. 

Konkursi është i hapur deri më 03.06.2022  

Shikime 2,131
Kategoria Gazetari, Shtyp & Media
Skadon 03/06/22 (11 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management