Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Massa Restaurant

Duke u rritur cdo dite e me teper klientela lind dhe nevoja te zgjerojme stafin ne menyre qe te jemi sa me profesional dhe efikas ne sherbimin ndaj jush. Andaj hapim konkurs per pozitat e meposhtme: 

  • Kuzhinier/e
  • Ndihmes/e Kuzhinier/e (Praktikant/e me Pagese)
  • Menaxher/e
  • Kamarier/e
  • Shankist/e
  • Hoster/e

Per te caktuar intervisten ju lutem kontaktoni ne numrin e telefonit:  045-454-444

 

Shikime 1,868
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 03/06/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management