Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier/e, Banakier/e, Kuzhinier/e, Ndihmës/e Kuzhine, Shofer Delivery

Food Room
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Food Room me hapjen e pikës parë në rrugën B, shpall konkurs pune për këto pozita;

Mbi 15 pozita të lira.

  1. KAMARIER/E
  2. BANAKIER/E
  3. KUZHINIER/E
  4. NDIHMËS/E KUZHINE
  5. SHOFER DELIVERY

Kualifikimet/Kriteret e aplikimit

  • Të ketë eksperiencë të mëparshme në punë.
  • Të jetë korrekt dhe profesional.
  • Të jetë fleksibil dhe bashkëpunues.

Kandidatët e interesuar, mund të aplilkojnë në numrin e telefonit
+383 43 595 800 (Viber/whatsapp) apo në foodroom.pr@gmail.com

Shikime 677
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/06/22 (10 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management