Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC

Kamarier/e (2), Shankist/e (2)

Symphony
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 
Restaurant "Symphony" me lokacion në Prishtinë, kërkon të zgjeroj stafin dhe kërkon punëtor në këto pozita:
  • 2 Kamarier/Kamariere
  • 2 Shankist/Shankiste

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Aftësi në punë ekipore;
  • Aftësi organizative;
  • Përvoja e punës është përparësi (jo obligative)
Nëse jeni të interesuar t'i bashkoheni ekipit tonë, na kontaktoni në numrin: 044440184

Shikime 320
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 02/06/22 (8 ditë)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management