Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Palma Furniture shpall konkurs per poziten:

Inxhinier (2)

Kushtet:

  • Te kete te perfunduar se paku nivelin Bachelor te studimeve;
  • Te kete njohuri rreth software-ve te projektimit;
  • Te kete aftesi organizuese dhe komunikuese;
  • Te jete i gatshem te punoje ne ekip;
  • Perparesi kane kandidatet me pervoje pune.

Vendi i punes: Gjilan

Te interesuarit mudn te aplikojne duke plotesuar aplikacionin ne fabriken e Palma ne Gjilan ose duke derguar CV-ne ne e-mail adresen: hr.palmamobilje@gmail.com

Afati per aplikim: 27.04.2022 - 15.05.2022

 

Shikime 794
Kategoria Inxhinieri
Skadon 15/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Gjilan
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management