Kontakti
Copyright © 2022
KosovaJob LLC
PREMIUM

Kamarier/e, Ndihmës Kuzhiner/e, Puntorë/e për Plazhë (Ulqin)

Toni Grill
Shikime
Kategoria
Skadon
Orari
Lokacioni
	 	 

Lokacioni: Ulqin, Mali i Zi

Plazhi & Restaurant TONI GRILL shpallë konkurs për këto pozita:

Kamarier/e
Ndihmës Kuzhiner/e
Puntorë/e për Plazhë

Kualifikimet e kërkuara per keto pozita jane:

  • Përvojë parakprake e punës në Gastronomi
  • Të ketë aftësi te shkelqyera komunikuese.
  • Të ketë aftësi të mira organizative

Ne ofrojmë

  • Akomodim dhe Transporti i sigurar nga Punedhenesi
  • Pagese konkurruese bazuar në experience dhe aftësi

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes numrit te telefonit +38269532020 (Viber) ose të dërgojnë CV-në e tyre në e-mail: beach.tonigrill@gmail.com

Shikime 899
Kategoria Gastronomi, Hoteleri, Turizëm
Skadon 28/05/22 (Ka skaduar!)
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management